Виховання здорового способу життя.

Вітаємо команду Великописарівської СШ І-ІІІ ступенів

Вітаємо команду Великописарівської СШ І-ІІІ ступенів за зайняте І місце в Гімназіаді з міні-футболу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великописарівської та Кириківської селищних рад.

16:14 22.09.2021

Здоров'я кожної людини – це його багатство»

З метою пропаганди здорового способу життя у Великописарівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів проводився Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений темі: «Здоров'я кожної людини – це його багатство». Під час проведення тижня робота вчителів фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на:

14:20 16.09.2021

Вітаємо!

Вітаємо учні 11 класу Скляр Назара, який зайняв призове місце на чемпіонаті України з легкої атлетики  виборов трете місце в складі команди Сумської області з естафетного бігу 4х800 м. серед юніорів U-20.

18:25 10.09.2021

"Рух - це здорово"

8 червня у Великописарівській спеціалізваній школі І-ІІІ ступенів проведено Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів "Рух - це здорово"

15:55 08.06.2021

Вітаємо

Вітаємо команду Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів за зайняте І місце в ХХІХ спортивних іграх школярів

15:08 21.05.2021

Вітаємо команду дівчат з волейболу

Вітаємо команду Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів за зайняте ІІ місце в ХХІХ спортивних іграх школярів з волейболу серед команд дівчат закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великописарівської та Кириківської селищних рад.

14:51 19.03.2021

Вітаємо команду дівчат з баскетболу

Вітаємо команду Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів за зайняте ІІІ місце в ХХІХ спортивних іграх школярів з баскетболу серед команд дівчат закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великописарівської та Кириківської селищних рад.

16:52 12.03.2021