МАН

Перші кроки в науку разом з ученицею 10 класу Шафіною Владиславою зроблено

Апробація науково-дослідницької роботи триває.Сьогодні отримали від журналу "Молодий учений"електронний варіант примірника за результатами участі в науково-практичній конференції "Актуальні питання філології й лінгвістики" в секції "Мова сучасного мистецтва".З нетерпінням чекаємо паперовий екземпляр. Вірю в творчість, наполегливість, амбітність і успіх Владислави.(Подаємо лише фрагмент наукової статті).

15:20 20.12.2021

НАВЧАЛЬНА СЕСІЯ СУМСЬКОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ МАН УКРАЇНИ

Педагогами обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю спільно з провідними науковцями Сумщини 23 жовтня 2021 року у режимі онлайн-конференції була проведена навчальна сесія для слухачів відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Сумського територіального відділення МАН. Учасники сесії отримали індивідуальні фахові консультації за темами власних наукових проєктів. Дякуємо науковим консультантам Сумського територіального відділення МАН України: Герман Вікторії Василівні, доктору філологічних наук, доцент кафедри української мови та літератури СумДПУ ім. А.С. Макаренка; Козловій Вікторії Вікторівні, кандидату філологічних наук, доцент кафедри германської філології СумДПУ ім. А.С. Макаренка; Кириленко Надії Іванівні, кандидату філологічних наук, доценту кафедри української мови та літератури СумДПУ ім. А.С. Макаренка; Фоломєєвій Наталі Аркадіївні, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри хорового диригування, вокалу та методики музичного навчання Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка; Корякіну Олексію Олексійовичу, кандидату педагогічних наук, старшому викладачу кафедри хорового диригування, вокалу та методики музичного навчання Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка; Чубуру Василю Васильовичу, старшому викладачу кафедри журналістики СумДУ; Владимировій Валентині Миколаївні, кандидату філологічних наук, науковому консультанту Сумського територіально відділення МАН; Бескорсій Ользі Андріївні, науковому консультанту Сумського територіального відділення МАН. Бажаємо юним науковцям наснаги та реалізації поставлених цілей у науковій діяльності.

08:59 25.10.2021

Сьогодні наші слухачі відвідали лекції Сумського державного університету!

<ТІЛЬКИ НАУКА ЗМІНИТЬ СВІТ> саме під таким гаслом розпочато новий навчальний рік у Сумському територіальному відділенні Малої академії наук України!!! Сьогодні наші слухачі відвідали лекції та поспілкувалися з науковими консультантами в стінах Сумського державного університету!

16:26 18.09.2021

Вечірні посиденьки у МАНівському товаристві

Дія 1: РЕЄСТРАЦІЯ, обговорення проблемних питань, організація дослідження. Учні Великописарівської спеціалізованої школи, вихованці гуртка "Фольклористика" Великописарівської станції юних натуралістів

18:04 07.09.2021

Початок навчального року Сумського територіального відділення МАН

Сумське територіальне відділення Малої академії наук України запрошує на настановну навчальну сесію учнів 8-11 класів, що відбудеться 18 вересня о 10:00 годині, за адресою м. Суми, вул. Римського-Корсакова 2, Сумський державний університет, головний корпус.

17:53 06.09.2021

Вітаємо!

Владиславе,Дмитрію!!! Ми пишаємося ВАМИ!!! ВИ неймовірні!!! Красені, інтелектуали,які гідно представили Сумщину на ІІІ етапі конкурсу-захисту МАН у секції "Мистецтвознавство" і "Педагогіка",посівши ІІІ і ІІ призові місця.Гідне закінчення 11 класу!!!!Нехай доля буде до вас прихильною.Ви пройшли випробування, які допоможуть вам у майбутньому цінувати успіх,приймати поразку, аналізувати й рухатися вперед.Не спиняйтеся на досягнутому,усміхайтеся новим труднощам,долайте їх і відчувайте задоволення від життя.

15:58 18.05.2021

ВІТАЄМО!!!

Завершено ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Сумського територіального відділення МАН України.

11:57 29.03.2021

Вітаємо учнів - переможців олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань, які отримали стипендію ГОЛОВИ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ у 2021 році

Вітаємо учнів Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І. М. Середи, вихованці Великописарівської СЮН та Великописарівської ДЮСШ - переможців олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань, які отримали стипендію ГОЛОВИ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ у 2021 році.

17:06 03.03.2021