МАН

Завершено І -й етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021 році у дистанційній формі, день другий — науково-практична конференція. Усі учасники вдало презентували свої роботи. Найактивнішою слухачкою, за рішенням журі визнано Кирилову Олександру Ярославівну. Не зупиняємося на досгнутому, продовжуємо працювати, чекаємо запрошення на ІІ етап.

14:11 17.01.2021

Участь Грицай Л.В., Гордієнка Дмитрія, Обідець К.О. у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «ОСВІТНІ ІННОВАЦІЇ: ФІЛОСОФІЯ, ПСИХОЛОГІЯ, ПЕДАГОГІКА»! за сприяння Міністерства освіти і науки України,

16:12 10.12.2020

Цього року наш дружній гурт МАНівської родини поповнюється новими слухачами