Професійна спільнота вчителів словесності

#150ВасильСтефаник

"Не пиши так страшно, бо вмреш"'- але він писав,не просто писав,а проживав життя кожного героя,сприймав біль кожного стражденного,не тлів,а горів....150 років тому народився В.Стефаник,письменник, громадський, політичний діяч,який став справжнім українцем,бо жив і працював заради свого народу,держави,мав непохитну життєву позицію й водночас непросте особисте життя,бо був людиною,такою ж,як і кожен з нас.Він кохав,розчаровувався,втрачав,але продовжував жити й писати.Саме такого відкрили для себе Василя Стефаника 11-класники на занятті,яке відбулося напередодні Дня народження ювіляра.Він говорив з ними через дослідників і письменників Д.Донцова,С.Процюка,але достукався до серця кожного,бо людський біль не буває чужим,а коли він донесений В.Стефаником,то болить кожному,бо він про сьогодення,масову еміграцію українців, які продовжують "крилоньки стирати",але летіти у безвість,шукати кращого життя.Можливо,це покоління,що слухає сьогодні слова В. Стефаника,щось змінить в житті країни й кожного з нас?!....

19:10 13.05.2021

Вітаємо ученицю 11 класу Єщенко Валерію Вікторівну  з успішним проходженням IV етапів Марафону з української мови імені Петра Яцика.

15:02 09.04.2021

Участь в інтерактивній школі творчого вчителя "Методична весна"

Тема зустрічі: «Шевченко - не ікона, а Леся Украі?нка - тогочасна мажорка? Погляд на викладання украі?нськоі? літератури сучасним підліткам» від Должанськоі? Юліі? Вікторівни - кандидата філологічних наук, учительки украі?нськоі? мови та літератури Школи «Ранок» вищоі? кваліфікаціи?ноі? категоріі?, авторки контенту з украі?нськоі? мови для навчального застосунку Erudito, ТОП-50 Global Teacher Prize Ukraine 2020.

16:56 17.03.2021

Тиждень рідної мови

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Традиційно саме в цей час в школі триває тиждень української мови.

08:41 17.02.2021

День української писемності та мови

У Великописарівькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів до Дня української писемності та мови проведено флешмоб, оформленно стенд, також учні нашої школи взяли участь у написаннні радіодиктанту.

12:20 09.11.2020