Професійна спільнота асистентів вчителів класів інклюзивного навчання

План роботи шкільного методичного об`єднання асистентів вчителів класів інклюзивного навчання на 2020-2021 навчальний рік Завантажити

Відбулося засідання ШМО

З метою підвищення рівня  професійної компетентності асистента вчителя та спеціалістів щодо роботи в умовах дистанційного навчання 26 грудня 2020 року відбулося засідання ШМО. На засіданні били присутні асистенти вчителів інклюзивних класів та спеціалісти КУ Великописаріський інклюзивно – ресурсний центр. На засіданні розглядались питання законодавчого підґрунтя роботи асистента вчителя, опрацьовувались проблемні моменти, які виникають під час дистанційного навчання. Практичним психологом інклюзивно – ресурсного центру Єщенко А.С. проведено майстер-клас на тему «Подолання тривожності у учнів з особливими освітніми потребами. Психологічні техніки». Наприкінці заходу асистенти вчителів поділилися власним досвідом роботи та спільно  працівниками ІРЦ окреслили шляхи подальшої співпраці у створенні необхідних умов для повноцінного розвитку дітей з особливими потребами в умовах дистанційного навчання.

16:04 26.12.2020

Засідання шкільного методичного об’єднання асистентів вчителів класів інклюзивного  навчання

13 січня 2020 року на базі Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи відбулось чергове засідання шкільного методичного об’єднання асистентів вчителів класів інклюзивного  навчання.

16:41 13.01.2020

Засідання шкільного методичного об’єднання асистентів вчителів класів інклюзивного навчання

30 жовтня 2019 року на базі комунальної установи «Великописарівський інклюзивно – ресурсний центр» відбулось чергове засідання шкільного методичного об’єднання асистентів вчителів класів інклюзивного навчання Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи.

10:00 30.10.2019