A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Великописарівська спеціалізована школа
І-ІII ступенів імені І.М. Середи

Професійна спільнота асистентів вчителів класів інклюзивного навчання

План роботи професійної спільноти асистентів вчителів класів інклюзивного навчання на 2021-2022 навчальний рік Завантажити


План роботи професійної спільноти асистентів вчителів класів інклюзивного навчання на 2020-2021 навчальний рік Завантажити


 

Дата: від до Скинути

19 січня 2022 року відбулося засідання професійної спільноти асистентів вчителів інклюзивних класів

19 січня 2022 року відбулося засідання професійної спільноти асистентів вчителів інклюзивних класів за участю консультантів КУ "Інклюзивної - ресурсний центр" та психолога ЦПРПП. На засіданні обговорювалась індивідуальна програма розвитку для дітей з особливими освітніми потребами нового зразка. Був розроблений чек-лист заповнення ІПР.

16:14 19.01.2022

Воркшоп на тему "Як працювати з дитиною з ООП. Теорія, практика, інновації"

Відповідно до плану роботи професійної спільноти асистентів вчителів інклюзивних класів та з метою формування інклюзивної й організаційної компетентностей педагогів на базі Великописарівської спеціалізованої школи імені І.М.Середи 04 листопада 2021р. проведено воркшоп на тему "Як працювати з дитиною з ООП. Теорія, практика, інновації".      Досвідом роботи з дітьми з ООП, що навчаються у Великописарівської спеціалізованій школі, ділилась логопед КУ Інклюзивної - ресурсний центр Дика О.І. Ольга Іванівна провела майстер-клас з особливостей застосування артикуляційних вправ. Практичний психолог КУ Інклюзивно- ресурсний центр Єщенко Г.С. надала практичні рекомендації щодо запобігання психічних перевантажень дітей з ЗПР. Досвідом роботи з учнями з ООП під час дистанційного навчання поділились усі учасники воркшопу.                           Проведений захід дав можливість асистентам вчителів збагатитись знаннями стосовно форм і методів роботи з дітьми з ООП.

11:39 05.11.2021

Робоча зустріч  з працівниками Інклюзивно-ресурсного центру

23 жовтня проведена робоча зустріч  з працівниками Інклюзивно-ресурсного центру. Під час спілкування обговорили питання, які виникли в процесі роботи з дітьми із ООП, а також асистенти Карпенко Любов та Лиска Світлана ознайомилися з особливостями логопедичної роботи з такими дітьми. Поряд з цим розглянули питання організації та проведення методичного об'єднання асистентів учителів.

15:59 23.10.2021

Засідання Команди супроводу практичного спрямування

Обговорювали не лише програму індивідуального розвитку дітей,що навчаються в інклюзивних класах,але й отримали практичні рекомендації у формі тренінгового заняття в напрямку роботи з дітьми з особливими освітніми потребами,що мають інтелектуальні порушення.

14:18 17.09.2021

27.08.2021 року на базі Великописарівської спеціалізованої школи в рамках серпневої конференції відбулося засідання професійної спільноти асистентів вчителів

Були підведені підсумки роботи з учнями із ООП в 2020-2021 навчальному році,розглянуті особливості роботи з такими дітьми.

18:02 27.08.2021

Відбулося засідання ШМО

З метою підвищення рівня  професійної компетентності асистента вчителя та спеціалістів щодо роботи в умовах дистанційного навчання 26 грудня 2020 року відбулося засідання ШМО. На засіданні били присутні асистенти вчителів інклюзивних класів та спеціалісти КУ Великописаріський інклюзивно – ресурсний центр. На засіданні розглядались питання законодавчого підґрунтя роботи асистента вчителя, опрацьовувались проблемні моменти, які виникають під час дистанційного навчання. Практичним психологом інклюзивно – ресурсного центру Єщенко А.С. проведено майстер-клас на тему «Подолання тривожності у учнів з особливими освітніми потребами. Психологічні техніки». Наприкінці заходу асистенти вчителів поділилися власним досвідом роботи та спільно  працівниками ІРЦ окреслили шляхи подальшої співпраці у створенні необхідних умов для повноцінного розвитку дітей з особливими потребами в умовах дистанційного навчання.

16:04 26.12.2020

Засідання шкільного методичного об’єднання асистентів вчителів класів інклюзивного  навчання

      13 січня 2020 року на базі Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи відбулось чергове засідання шкільного методичного об’єднання асистентів вчителів класів інклюзивного  навчання.

16:41 13.01.2020

Засідання шкільного методичного об’єднання асистентів вчителів класів інклюзивного навчання

30 жовтня 2019 року на базі комунальної установи «Великописарівський інклюзивно – ресурсний центр» відбулось чергове засідання шкільного методичного об’єднання асистентів вчителів класів інклюзивного навчання Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи.

10:00 30.10.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора