Професійна спільнота вихователів ГПД

Тематика засідань шкільного методичного об’єднання ГПД на 2020-2021 н.р. Завантажити

Наказ №160-ОД від 02.09.2020 "Про організацію ГПД школи та роботи в них." Завантажити

Декада вихователів груп продовженого дня

Згідно річного плану роботи протягом грудня  в школі проходила декада педагогічної майтерності вихователів груп продовженого дня. На засіданні методичного об’єднання вихователів ГПД були розглянуті теоретичні питання.  Члени шкільного методичного об’єднання проаналізували та обговорили відвідані заняття, виробили конкретні методичні рекомендації щодо організації творчих інноваційних розвивальних видів діяльності в ГПД. Вихователі ГПД школи переконалися: завдання, які стоять перед сучасним вихователем, складні й почесні. Їх виконання потребують розуму і снаги, щедрої душі та професійних умінь відповідно обраній справі, а головне – любові до дітей, відповідальності перед суспільством.

14:09 28.12.2020

До всесвітнього Дня безпеки в інтернеті

До всесвітнього Дня безпеки в інтернеті з учнями 1- Б класу у ГПД ( Вихователь Третяк О. С.) була проведена бесіда про безпечне користування інтернетом. Дітям були роздані пам'ятки "Правила безпечного інтернету".

13:43 11.02.2020

Відкрита самопідготовка у 3-х класах з математики

Вихователь Забара Л. І. провела відкриту самопідготовку у 3-х класах з математики на тему "Спорт". Вихователь розпочала самопідготовку з загадки, розгадавши яку, учні повинні були здогадатися яка тема самопідготовки. Учні переглянули відео про футбол, як вид спорту. Далі діти повторили вивчений на уроці матеріал, попрактикувалися в усному розв'язуванні прикладів. Лідія Іванівна запропонувала пограти у гру "Математичний футбол", команди  розв'язували на дошці приклади, а вболівальники допомагали перевіряти правильність виконання виразів. Повторивши правила самопідготовки та виконання домашніх завдань, учні почали самостійно виконувати домашні завдання.

14:05 06.02.2020

Тиждень "Пригоди краплинки".1-Б клас ГПД

Розпочався тиждень "Пригоди краплинки". У групі продовженого дня (вихователь Третяк О.С.) діти послухали казочку про пригоди краплинки, переглянули презентацію про кругообіг води у природі, про її агрегатні стани, подивилися мультфільм про Капітошку. А наостанок розфарбували розмальовки "Краплинки".

15:25 25.11.2019