Методичне об’єднання вихователів ГПД

Тематика засідань шкільного методичного об’єднання ГПД на 2019-2020 н.р. Завантажити

Наказ №469-ОД від 30.08.2019 "Про організацію ГПД школи та роботи в них." Завантажити

Режим роботи ГПД 1-4-х класів. Завантажити

До всесвітнього Дня безпеки в інтернеті

До всесвітнього Дня безпеки в інтернеті з учнями 1- Б класу у ГПД ( Вихователь Третяк О. С.) була проведена бесіда про безпечне користування інтернетом. Дітям були роздані пам'ятки "Правила безпечного інтернету".

13:43 11.02.2020

Відкрита самопідготовка у 3-х класах з математики

Вихователь Забара Л. І. провела відкриту самопідготовку у 3-х класах з математики на тему "Спорт". Вихователь розпочала самопідготовку з загадки, розгадавши яку, учні повинні були здогадатися яка тема самопідготовки. Учні переглянули відео про футбол, як вид спорту. Далі діти повторили вивчений на уроці матеріал, попрактикувалися в усному розв'язуванні прикладів. Лідія Іванівна запропонувала пограти у гру "Математичний футбол", команди  розв'язували на дошці приклади, а вболівальники допомагали перевіряти правильність виконання виразів. Повторивши правила самопідготовки та виконання домашніх завдань, учні почали самостійно виконувати домашні завдання.

14:05 06.02.2020

Тиждень "Пригоди краплинки".1-Б клас ГПД

Розпочався тиждень "Пригоди краплинки". У групі продовженого дня (вихователь Третяк О.С.) діти послухали казочку про пригоди краплинки, переглянули презентацію про кругообіг води у природі, про її агрегатні стани, подивилися мультфільм про Капітошку. А наостанок розфарбували розмальовки "Краплинки".

15:25 25.11.2019