для людей з порушеннями зору

Професійна спільнота вчителів іноземних мов

Протокол № 3 засідання професійної спільноти вчителів іноземних мов Завантажити

Тематика засідань професійної спільноти вчителів іноземних мов у 2021-2022 н.р. Завантажити

Склад професійної спільноти вчителів іноземних мов. Завантажити

«Використання моделі перевернутого навчання при викладанні англійської мови»

Діяльність професійної спільноти вчителів іноземних мов сьогодні спрямована на створення умов для безперервного навчання та професійного розвитку, в яких педагоги зможуть максимально реалізувати свій потенціал.

11:16 19.11.2021

Декада іноземних мов

Згідно з річним планом роботи школи, з 05.10.2020 по 23.10.2020 р. у школі пройшла Декада іноземних мов.

14:57 20.10.2020

Застосування науково-технічних знань в реальному житті на уроці іноземної мови під час вивчення теми “My Town”

Активні та творчі учні 2-А класу (учитель Думчикова Ольга Вікторівна) створили та презентували проект “Місто моєї мрії”. Завдяки наполегливій командній роботі  результат був неперевершений а учні отримали море задоволення.

07:52 20.02.2020