Професійна спільнота вчителів іноземних мов

Календарний план роботи методичного об’єднання вчителів іноземних мов у 2020-2021 н.р. Завантажити

Склад методичного об’єднання вчителів іноземних мов. Завантажити

Декада іноземних мов

Згідно з річним планом роботи школи, з 05.10.2020 по 23.10.2020 р. у школі пройшла Декада іноземних мов.

14:57 20.10.2020

Застосування науково-технічних знань в реальному житті на уроці іноземної мови під час вивчення теми “My Town”

Активні та творчі учні 2-А класу (учитель Думчикова Ольга Вікторівна) створили та презентували проект “Місто моєї мрії”. Завдяки наполегливій командній роботі  результат був неперевершений а учні отримали море задоволення.

07:52 20.02.2020

Обласний семінар «Методичний супровід навчальних досліджень здобувачів освітніх послуг у НУШ». Фрагмент уроку в 4-А класі з використанням ігрових технологій «What  makes a good friend? Traits of character» ( вчитель англійської мови Захарченко Н.О.)

13:36 11.11.2019