Методичне об’єднання вчителів математично - технологічного циклу

План роботи ШМО вчителів математично - технологічного циклу 2019-2020 н.р. Завантажити

Зсідання ШМО вчителів математики, фізики, інформатики у форматі «Діалог за чашкою кави»

15 листопада відбулось засідання ШМО вчителів математики, фізики, інформатики у форматі «Діалог за чашкою кави». Учасників засідання хвилювало питання: «Підвищення якості викладання предметів математичного циклу за рахунок впровадження в навчальний процес новітніх технологій навчання». Гладченко С.І. поділилась думками з питання «Формування математичних компетентностей шляхом впровадження задач практичного змісту», Фурса Н.А. запропонувала доповідь: «Нетрадиційні методи роботи на уроках фізики, як шлях підвищення мотивації до навчання»

15:25 15.11.2019

Фiзика and iнформатика

Фiзика and iнформатика. 7-Б клас. Розв'язання фiзичних задач засобами Ms Excel. Пiдготували вчителi Фурса Н.А, Фролова Т.В.

19:54 25.10.2019