A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великописарівська спеціалізована школа
І-ІII ступенів імені І.М. Середи

Професійна спільнота вчителів математично - технологічного циклу

План роботи ШМО вчителів математично - технологічного циклу 2020-2021 н.р. Завантажити


 

Дата: від до Скинути

Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Explore

Команда учнів Великописарівської школи "Dreams come true" отримала нагороду за "Кращий командний постер". До цієї перемоги команда йшла 8 місяців, працюючи над темою сезону «Винахідники гри». Команда вдячна директору школи, Сидоровій Олені Юріївні за технічну та моральну підтримку. Батькам окрема подяка за те, що за власний кошт привезли дітей на фестиваль та підтримали їх під час змагань, без їхньої підтримки команда не попала би на фінальний етап змагань. Клизубу Леоніду Григоровичу за фінансову допомогу у придбанні пакету участі у програмі FIRST LEGO League Explore (восени 2020 року).

15:05 31.05.2021

Вітаємо!

Переможці Міжнародного конкурса з інформатики "Олімпіс 2020 - Осіння сесія" учні 4-Б класу

20:42 16.02.2021

Засідання шкільного методичного об'єднання вчителів математики, фізики та інформатики на тему: «Застосування засобів ІКТ для урізноманітнення форм та методів роботи на уроках»

01 лютого було проведене засідання шкільного методичного об'єднання  вчителів математики, фізики та інформатики на тему: «Застосування засобів ІКТ для урізноманітнення форм та методів роботи на уроках» , на якому було обговорено план проведення декади. Також були розглянуті такі питання:

08:23 02.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора