Методичне об’єднання вчителів математично - технологічного циклу

План роботи ШМО вчителів математично - технологічного циклу 2019-2020 н.р. Завантажити

Обговорення питання: «Медіаграмотність на уроках математики, фізики, інформатики» під час засідання МО, знайомство з теорією та опрацювання на практиці. Обговорюємо нові правила YouTube.

18:57 13.12.2019

Зсідання ШМО вчителів математики, фізики, інформатики у форматі «Діалог за чашкою кави»

15 листопада відбулось засідання ШМО вчителів математики, фізики, інформатики у форматі «Діалог за чашкою кави». Учасників засідання хвилювало питання: «Підвищення якості викладання предметів математичного циклу за рахунок впровадження в навчальний процес новітніх технологій навчання». Гладченко С.І. поділилась думками з питання «Формування математичних компетентностей шляхом впровадження задач практичного змісту», Фурса Н.А. запропонувала доповідь: «Нетрадиційні методи роботи на уроках фізики, як шлях підвищення мотивації до навчання»

15:25 15.11.2019