Методичне об’єднання вчителів математично - технологічного циклу

План роботи ШМО вчителів математично - технологічного циклу 2019-2020 н.р. Завантажити

Показовий урок інформатики у 3-А класі

У рамках декади вчителів математично-технологічного циклу Скряга В.Г. провела показовий урок з інформатики у 3-А класі. Тема уроку - "Текстовий редактор".

12:58 03.03.2020

Показовий урок математики у 5 А класі

У рамках декади вчителів математично-технологічного циклу Гладченко С.І. провела показовий урок з математики у 5-А класі. Тема уроку - "Віднімання дробів від натурального числа".

12:39 03.03.2020

Показовий урок з фізики

У рамках декади вчителів математично-технологічного циклу Мовчан Т.О. провела відкритий урок з фізики у 7-А класі.

15:39 26.02.2020

Вітаємо учнів 2-Б класу

Учні 2-Б класу, Бриль Сергій показав відмінний результат, Сопєльнік Владислав - добрий результат у конкурсі "Бебрас" . Вітаємо!

15:33 26.02.2020