Професійна спільнота вчителів природничого циклу

Протокол № 1 засідання професійної спільноти вчителів природничого циклу Завантажити

Протокол № 2 засідання професійної спільноти вчителів природничого циклу Завантажити

Протокол № 3 засідання професійної спільноти вчителів природничого циклу Завантажити

Протокол № 4 засідання професійної спільноти вчителів природничого циклу Завантажити

План роботи  професійної спільноти вчителів природничого циклу на 2023/2024 н.р. Завантажити

Засідання педагогічної спільноти вчителів природничих дисциплін.

Педагогічною спільнота вчителів природничих дисциплін, голова Ольга Мовчан, 10 січня 2024 року розглянуто питання щодо корекції календарних планів із предметів природничих дисциплін згідно програмних вимог та педагогічних втрат; відбувся обмін досвідом в умовах онлайн навчання «Я це роблю так…»; започатковано створення каталогу Інтернет ресурсів, з метою організації ефективної діяльності учасників освітнього процесу; накреслено плани освітніх заходів у рамках  декади природничих дисциплін в умовах онлайн на території бойових дій.

08:27 11.01.2024

ДЕКАДА ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН

9 лютого 2023 року, відповідно плану роботи ліцею, у рамках декади природничих дисциплін, проведено показовий урок у 7-А класі з теми: Практична робота № 3. Особливості зовнішньої будови хребетних тварин у зв’язку з пристосуванням до різних умов існування. Учитель біології Ольга Мовчан.

18:32 09.02.2023

ДЕКАДА ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН

9 лютого 2023 року проведено показовий позакласний захід для семикласників - «Гра юний натураліст».  У формі гри учні 7-А та 7-Б класів у  позаурочний час знайомилися із біологічною картиною світу, здобували знання про закономірності рослинного та тваринного світу. Діти із задоволенням виконували вправи, що розвивають уяву, логічне мислення, пам'ять, творчі здібності, дбайливе ставлення до природи, та сприяють підвищенню екологічної свідомості громадян України. Учитель біології Ольга Мовчан.

18:32 09.02.2023