Професійна спільнота вчителів художньо-естетичного циклу, фізичної культури, трудового навчання, основ здоров’я

Протокол № 1 засідання професійної спільноти вчителів художньо-естетичного циклу, фізичної культури, трудового навчання, основ здоров’я Завантажити

Протокол № 2 засідання професійної спільноти вчителів художньо-естетичного циклу, фізичної культури, трудового навчання, основ здоров’я Завантажити

План роботи ПС вчителів художньо-естетичного циклу, фізичної культури, трудового навчання, основ здоров’я на 2023-2024 н.р. Завантажити

Декада вчителів художньо-естетичного циклу, фізичної культури, трудового навчання.

Учитель фізичної культури Коломієць О.А. провів відкритий урок у 6-А кл. на тему «Волейбол. Тестові завдання» та позакласний захід у 5-В кл. на тему «Веселі старти». Здобувачі освіти ознайомилися з технічними прийомами, за допомогою яких м'яч вводять в гру. Зміцнили здоров'я засобами фізичної культури, розвили спритність, кмітливість, організованість.

08:17 30.01.2024

В рамках методично-педагогічної декади вчителів ШПС художньо-естетичного циклу, фізичної культури, трудового навчання були проведені відкриті уроки та позакласні заходи. Показовий урок-дослідження з образотворчого мистецтва у 6-А кл. на тему «Анімалістична екзотика. Африканський стиль тінга-тінга» (учитель Артюшенко Т.М.). Діти ознайомилися з новим стилем наївного мистецтва та опираючись на набуті знання з образотворчої грамоти, створили чудові, сонячні, живописні творчі композиції африканської фауни. Отримали емоційне розвантаження, покращили настрій, забезпечили емоційний комфорт. Використали закони контрасту та нюансу, зорової рівноваги та кольорознавства.

08:30 26.01.2024

Учитель технологій Шелєпов І.М. провів відкритий урок у 5-В кл. на тему «Моделі-аналоги. Графічне зображення» та позакласний захід у 6-А кл. на тему «У навчанні і у праці ми кмітливі та завзяті». Здобувачі освіти розглянули зразки моделей-аналогів. З великим зацікавленням розробили власний виріб "Рамка для фотографії". Познайомилися з людьми різних професій, руками яких виготовлені прості речі, які нас оточують.

08:25 24.01.2024

Учитель фізичної культури Кулик М.П. провів показовий урок на тему «Гімнастика (гімнастичний місток, стійка на лопатках)» » та позакласний захід у 5-А кл. на тему «Історія розвитку української гімнастики». Діти багато дізналися про фізкультурно – оздоровчі заходи в режимі дня школяра, правила їх виконання. Удосконалили техніку виконання вправ «гімнастичний місток», «стійка на лопатках», що допомагають зміцніти м'язи не тільки спини, але і живота та допомагають зняти напругу.

08:23 24.01.2024

Онлайн-засідання шкільної професійної спільноти де були розглянуті питання у формі дискусії по обміну досвідом викладання предметів в умовах дистанційного навчання, формуванню ключових компетентностей, спеціальних умінь і практичних навичок дітей

Вчителі Великописарівського ліцею мистецької освітньої галузі, фізичної культури та трудового навчання провели сьогодні онлайн-засідання шкільної професійної спільноти де були розглянуті питання у формі дискусії по обміну досвідом викладання предметів в умовах дистанційного навчання, формуванню ключових компетентностей, спеціальних умінь і практичних навичок дітей. В процесі обговорення «за круглим столом» зроблено аналіз результатів успішності та якості навчання з фізичної культури, трудового навчання та предметів художньо-естетичного циклу.

20:44 28.10.2022

30.11.21 було проведено методичний квест на тему виявлення професійних компетентностей педагогічних працівників у вигляді гри « Океан педагогічних знань» на засіданні шкільної педагогічної спільноти галузі «Мистецтво», фізичної культури, трудового н

Технологія квесту у методичній роботі - це чудова нагода придбати нові знання і досвід. Вчителі спільноти, ознайомившись з правилами гри-квесту, проявили комунікаційну взаємодію, кмітливість, логічне, критичне, творче мислення, ініціативу, зацікавленість, продемонстрували свої таланти і отримали позитивні враження під час проведення заходу.

08:43 01.12.2021

Триває методично–педагогічна декада вчителів художньо-естетичного циклу, фізичної культури, трудового навчання

В рамках декади художньо- естетичного циклу були проведені цікаві та змістовні заходи, діти відвідали "театр" ознайомились з творчістю Миколи Лисенка та оперою "Коза-Дереза", активно долучилися до імпровізації, учні висловлювали свої враження від почутого, удосконалювали вокально-хорові навички співу.

16:30 25.05.2021