Професійна спільнота вчителів математично - технологічного циклу

Протокол № 1 засідання професійної спільноти вчителів математично - технологічного циклу Завантажити

Протокол № 2 засідання професійної спільноти вчителів математично - технологічного циклу Завантажити

Протокол № 3 засідання професійної спільноти вчителів математично - технологічного циклу Завантажити

План засідань професійної спільноти вчителів математично - технологічного циклу 2023-2024 н.р. Завантажити

Продовжується декада вчителів математично - технологічного циклу.

Позакласний захід «Безпечний Інтернет» 6 клас. Здобувачі освіти розширити й поглибити знання про безпечний Інтернет та соціальні мережі, дізналися про небезпеки, які існують в Інтернеті та соціальних мережах і про шляхи їх подолання, розвили уважність, спостережливість, мовленнєві навички, пам’ять, любов до родини, навколишнього світу, етичне спілкування між товаришами, дорослими, молодшими друзями.

11:27 08.02.2024

Засідання професійної спільноти вчителів математики, фізики та інформатики. ʺПедагогічна майстерність вчителів як умова успішного формування в учнів предметних компетенційʺ.

Відповідно плану засідань,  професійної спільноти вчителів математики, фізики та інформатики на 2023-2024 н. р. ліцею імені І. М. Середи Великописарівської селищної ради Сумської області, 10.01.2024 року було проведено ІІІ засідання з теми: ʺПедагогічна майстерність вчителів як умова успішного формування в учнів предметних компетенційʺ.

11:22 11.01.2024

8 лютого 2022 року наш заклад освіти долучився до “Всеукраїнського онлайн-флешмобу освітян до Дня безпечного інтернету

8 лютого 2022 року наш заклад освіти за кількістю 35 педагогічних працівників долучилися до “Всеукраїнського онлайн-флешмобу освітян до Дня безпечного інтернету”. Зареєстровані учасники заходу під час флешмобу встановлювали рекорд України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education. Захід відбувався в межах співпраці Google Україна й Міністерства освіти і науки України. Під час Всеукраі?нськоого онлаи?н-флешмобу "Разом для найкращого Інтернету!" вчителі нашої школи отримали сертифікати-бейджи "Учасника Всеукраїнського онлайн-флешмобу "Разом до найкращого Інтернету"

16:30 08.02.2022