14 лютого - День Святого Валентина

Дата: 15.02.2021 08:36

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У нашій школі у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги,  потурбуватися про близьких та друзів…

Рано-ранесенько почав працювати  «Сайт знайомств», який був переповнений валентинками. Педагогом організатором Довженко Т.С. у холі школи створено яскраву фотозону. У кожному класі було проведено виховні заходи на відповідну тематику. Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Переглянути відео