Семінар заступників директорів з ВР та педагогів-організаторів

Дата: 21.02.2019 09:13

20 лютого у нашій школі пройшов семінар для заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів на тему "Виховання  культури здоров'я через впровадження здоров'язберігаючих технологій навчання".

Метою семінару стало ознайомлення учасників з виховною системою роботи школи з питань  впровадження культури здоров’я.

Візитну картку школи представили директор школи Сидорова О.Ю., заступник директора з ВР Ківіренко В.Ю. та учні навчального закладу.

Теоретичний модуль семінару був присвячений загальним засадам формування ціннісних орієнтирів культури здоров'я учнів. Він складався з таких етапів:

• Виховний захід «Відверта розмова про здоров'я» (6-А клас, класний керівник Шевелєва Т.М.);
  • Практичне заняття «Здоров'я - мудрих гонорар» (практичний психолог школи Кулик І.О., соціальний педагог Завалій Л.В.)

Заключним етапом семінару стало підведення підсумків, обмін досвіду роботи шкіл району з даної теми.