Робота вихователів ГПД під час карантину

Дата: 10.11.2021 09:18

Робота вихователів ГПД під час карантину, в умовах дистанційного навчання, організована разом з командою Великописарівської спеціалізованої школи. Вихователі ГПД беруть активну участь у дистанційному навчанні: розробляють дистанційні заняття, модифікують, адаптують навчальний матеріал до сьогоднішніх умов навчання, займаються самоосвітою, взаємодіють з дітьми через платформи Viber, Zoom, розміщуючи завдання відповідно до освітніх потреб дітей. Дуже допомагає педагогам у роботі співпраця з батьками учнів. За це їм велика подяка!

Ось і в 2-Б класі, за допомогою батьків, діти виготовили іграшки-антистрес, які допоможуть зняти нервову напругу під час дистанційного навчання. Усі бажаючі також можуть виготовити таку іграшку, переглянувши наступне посилання https://youtu.be/nEj1tSvP0Cg