Міс Панна Осінь 2019

Дата: 29.10.2019 09:26

25 жовтня відбулось найочікуваніше учнівське свято «Міс Осінь – 2019».

Актова зала нашої школи на деякий час перетворилася на подіум. У конкурсі змагалися учениці 8-11 класів. Усі учасниці змагалися в таких конкурсах, як: «Представлення», вікторина «Чи знаєте ви?», «Мода», «Мій талант», «Угадай мелодію» та найцікавіший конкурс «Дожени зірку». Учасниці проявили винахідливість, кмітливість, уміння представити себе. Конкурсантки вражали суддів та глядачів хореографічним вмінням, вокалом.

За підсумками журі «Міс Панна Осінь 2019» та титул «Міс глядацьких симпатій» отримала учениця 11 класу Вовченко Марія,

І віце-міс Осінь стала Невесела Анастасія, учениця 9-А класу

ІІ віце-міс Осінь поділили між собою дві конкурсантки, набравши однакову кількість балів Шафіна Владислава 8-А клас та Сусідка Аліна 11 клас.

Титул «Міс Елегантність» отримала Єщенко Валерія, учениця 10 класу.

«Міс Оригінальність» Молчан Анастасія, учениця 9-Б класу

Свято залишило багато позитивних вражень не тільки в учасниць конкурсу, а й у глядачів, які підтримували наших конкурсанток гучними оплесками.