Профілактичні заходи зі здобувачами освіти та батьками щодо компетентностей безпечної поведінки у цифровому середовищі

Дата: 22.03.2021 11:21

Інтернет - світ великих можливостей. Сьогодні головна розвага для дитини – комп'ютер. Ми з вами живемо в непростий, але дуже захоплюючий час, час комп'ютерних технологій, цифрових інновацій і панування всесвітньої Мережі Інтернет. Діти і підлітки – активні користувачі Інтернету З кожним роком співтовариство інтернет-користувачів молодшає. Діти нового покоління ростуть в світі, який дуже відрізняється від того, в якому росли їхні батьки. Але Інтернет , окрім користі, несе ще й велику небезпеку, особливо для учнів.

Відповідно листа Міністерства освіти і науки України від 10.03.2021 № 1/9-128 «Щодо обізнаності проведення додаткових профілактичних заходів в середовищі дітей та підвищення обізнаності батьків» в школі проведено додаткові профілактичні заходи зі здобувачами освіти та батьками щодо компетентностей безпечної поведінки у цифровому середовищі.