Мета та форми роботи

Дата: 09.11.2018 11:46

МЕТА: гармонійний всебічний розвиток дитини, підготовка її до життя в існуючих соціальних умовах, реалізація її творчого потенціалу, формування у дітей моральних цінностей з позиції її добра, справедливості, правди, людяності, розуміння пріоритету виховання дітей у сім’ї та гуманних взаємин між членами кожної родини, важливості ролі сім’ї у житті суспільства, створення сприятливої трудової атмосфери в сім’ї, виховання національної свідомості і самосвідомості, культури поведінки в сім’ї, залучення до традицій родинно-побутової культури українців, активної участі у всенародних і сімейних святах.

ФОРМИ РОБОТИ:

• виховні бесіди;
  • виховні години;
  • місячник родинно-сімейного виховання;
  • круглі столи «Ми усі одна сім´я» (1-11 класи), «Крок назустріч» (1-4 класи);
  • родинні свята «Від серця до серця хай іде доброта», «Свято матері»;
  • спортивні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім´я»;
  • загальношкільні родинні свята «День знань», «Останній дзвоник», «Випускний вечір», «Знайомство з першою вчителькою», «Дні відкритих дверей» для батьків.