Уроки музики

Дата: 14.02.2019 11:47

Кожна людина звикає з самого народження чути музику. У кожного є улюблений стиль музики, музика, яка розслабляє і та, яка напружує. Всі ми вже давно помітили, що роль музики в нашому житті досить велика, музика може впливати на наш настрій, заспокоювати нас піднімати настрій і так же погіршувати його. Чому ж різним людям подобається різна музика і як вона впливає на наше життя? Музика будує особливу субкультуру, змінює погляди людей на багато речей, формує стиль одягу, стиль спілкування, стиль всього життя. Різна музика має різний вплив на людину. Адже деякі мелодії здатні навіть покращувати людську пам'ять, вони також допомагають вибудовувати асоціативний ряд певних подій і моментів життя.

З 4 лютого по 22 лютого триває декада вчителів художньо-естетичного циклу. 12 лютого пройшов виховний захід в 5-Б класі на тему: «Подорож у чарівний світ музики». Діти слухали музичні композиції різних композиторів, вчилися розуміти їх душею та серцем. 13 лютого пройшов відкритий урок в 2-Б класі на тему: «Як розповідає музика», під час якого діти ознайомилися з різними тацями світу такі як:

Жига – старовинний англійський морський танець.

Полонез, краков’як,тмазурка,полька – польські танці.

Вальс – Німеччина,Чехія,Австрія.

Гопак, козачок, аркан – це українські танці.