Безпека дітей в Інтернеті. Презентація для батьків

Дата: 03.01.2020 11:50

Основні правила безпеки для батьків
Перш, ніж дозволити дитині користуватися Інтернетом, розкажіть їй про можливі небезпеки Мережі (шкідливі програми, небезпечні сайти, інтернет-шахраї та ін) та їх наслідки.
Чітко визначте час, який Ваша дитина може проводити в Інтернеті і сайти, які вона може відвідувати.
Запитуйте дитину про те, що вона бачила і робила в Інтернеті.
Допоможіть дитині зрозуміти, що далеко не все, що вона може прочитати або побачити в Інтернеті — правда
Привчіть її запитувати у Вас про те, в чому вона не впевнена.
Наполягайте, щоб Ваші діти ніколи не давали незнайомцям своєї адреси, номери телефонів або іншої особистої інформації.
Не дозволяйте Вашій дитині зустрічатися з онлайн-знайомими без Вашого дозволу або у відсутності дорослої людини.
Постаратися регулярно перевіряти список контактів своїх дітей, щоб переконатися, що вони знають всіх, з ким вони спілкуються;
Поясніть дітям, що при спілкуванні в Інтернеті, вони повинні бути привітними з іншими користувачами, ні в якому разі не писати грубих слів — читати грубості також неприємно, як і чути.

* Навчіть дітей правильно реагувати на образливі слова або дії інших користувачів.

*  Не варто спілкуватися з агресором, і тим більше намагатися відповісти йому тим самим.

Кращий спосіб зіпсувати хулігану його витівку – відповідати йому повним ігноруванням.

Якщо у вас є інформація, що хтось із друзів або знайомих вашої дитини піддається булінгу або кібербулінгу, то повідомте про це класного керівника або шкільного психолога – необхідно прийняти заходи по захисту дитини.