Класна година у 5-Б класі «Щоб уміти себе захистити, треба знати свої права»

Дата: 08.11.2018 12:44
Кількість переглядів: 153

Відповідно до плану заходів в рамках проведення тематичного періоду «Правова культура – міцність держави»  була проведена класна година у 5-Б класі «Щоб уміти себе захистити, треба знати свої права» (класний керівник Захарченко Н.О.), яка мала на меті допомогти учням усвідомити глибинний зміст і суть прав дітей, дотримання національних та загальнолюдських морально-етичних принципів. Учні навчились аналізувати, регулювати свою поведінку, ознайомилися з правилами та механізмом захисту прав дитини та основними міжнародними документами, які закріплюють їхні права. Найбільше учням сподобались рольові ігри та участь у  вікторині «Чи знаєш ти свої права?». Програючи кожну ситуацію, учні робили висновок, де і в чому були порушені їхні права.