Виховна година у 5-А "Безпека життя на дорозі"

Дата: 04.09.2019 12:52

Найважливіше для людини її життя, а найцінніше в цьому житті – здоровя. Нажаль,  на багатьох із нас, особливо на дітей, чатує багато різних небезпек. Як свідчить статистика, найбільше їх трапляється під час дорожньо- транспортного руху. В Україні нараховується близько 10 млн. автомобілів і майже 2/3 дітей, які потрапили під колеса, знехтували дотриманням правил дорожнього руху. Тому надзвичайно важливо проводити заходи, повязані із збереженням життя і здоровя  учнів під час  руху на дорогах.  Саме з такою метою була проведена перша класна година у 5-А класі. Учні в ігровій формі повторили основні правила пішоходів і велосипедистів, переглянули цікаві відеоролики про те, що може трапитися, коли нехтувати цими правилами і виконали практичне завдання , як правильно перейти дорогу та перехрестя. Підсумком стала вікторина « Чи знаєш ти дорожні знаки » .

Кривонос С.І.- класний керівник 5-А класу