10 квітня 2019 року у 2-Б класі була проведена виховна година з теми «Зберегти природу – зберегти країну». Мета - привернути увагу учнів до існуючих проблем охорони навколишнього середовища; формувати в учнів екологічну свідомість, життєву позицію

Дата: 10.04.2019 13:00

10 квітня 2019 року у 2-Б класі була проведена виховна година з теми «Зберегти природу – зберегти країну». Мета, якої є привернути увагу учнів до існуючих проблем охорони навколишнього середовища; формувати в учнів екологічну свідомість, активну життєву позицію, вміння сприймати себе невід'ємною частиною природи; спонукати дітей до збереження та примноження зелених насаджень у селищі; розвивати пізнавальну діяльність школярів, уміння спостерігати за природою, бачити в ній прекрасне; формувати інформаційно-комунікативну компетентність; виховувати гуманне ставлення до природи. Діти виконували такі види робіт: виготовлення екологічного плаката, складали памятки «Збережи природу рідного краю», працювали над складанням висловів про природу.