Вереснева пісня лине і дзвенить шкільний дзвінок. Учні Великописарівської школи Поспішають на урок.

Дата: 02.09.2019 13:09

Перше вересня - завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником. Цього року для 74-ох першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань. Для одинадцятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Сьогодні  випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.

Директор  школи Сидорова Олена Юріївна  привітала всіх з чудовим святом Днем  Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити та нагородила учнів Похвальними листами за високі досягнення у навчанніЗі словами привітань та побажань успіхів до всіх присутніх звернулись  Великописарівський селищний голова Клизуб Л.Г., начальник відділу освіти Великописарівської РДА Дмитриченко С.О., завідувач Великописарівської дитячої музичної школи Григор'єва В.О.,  які у своїх виступах вітали дітей та вчителів з радісним та світлим святом початку нового навчального сезону. Приємна новина прозвучала з уст селищного голови Клизуба Л.Г. про те, що приміщення шкільної їдальні причепурилось до початку нового навчального року у результаті тісної співпраці школи й селищної ради.