Підсумок Тижня психології

Дата: 31.01.2020 13:13

Тиждень  психології «Радість.Добро.Дружба»

З 27.01 по 31.01.2020 року у школі пройшов Тиждень психології, де кожен день мав свою тематику. В рамках  Тижня психології було проведено різноманітні цікаві заходи, творчі  конкурси та завдання. Учні школи, вчителі були активними учасниками даних  заходів.  Вони  щодня знайомилися з цікавою інформацією психологічного змісту, що відповідала зазначеній темі дня. Це  допомогло їм  ближче познайомитись з незвичайною наукою психологією, пізнати себе, цікаво та з користю провести час. Під час проведення психологічної акції «Мудрі повчання» учні пропонували  всім присутнім обрати для себе вислови відомих людей. Дана акція подарувала всім її учасникам позитивні емоції та яскраві враження. Другий день був сповнений новими  емоціями: учні 5 класів брали участь в інтелектуальній грі «Зоряний час», а учні 6 класів за бажанням писали «Лист психологу», де ділилися своїми думками та побажаннями. Під час проведення Тижня психології серед учнів  1-3 класу  було проведено конкурс малюнків «Чарівне королівство психології», а учні 4 класів брали участь в психологічному квесті. Однією  з психологічних цікавинок було проведено вправу для педагогів «Кольоротерапія», де кожен обирав свій колір і дізнавався про його вплив на свідомість. В рекреації школи було розміщено «паркан» думок на тему «Я щасливий, коли…», кожен мав можливість висловити свою думку на цю тему. Різноманітні види психологічної роботи,  застосовані під час проведення Тижня психології,  дали змогу всім учасникам педагогічного процесу стати єдиним цілим та готовими до  відкритого спілкування.