ПРИШКІЛЬНИЙ ТАБІР «ДИВОКВІТ».ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я.

Дата: 11.06.2019 13:26
Кількість переглядів: 133

Здоров’я — це найвище благо, дароване людині природою. Без нього життя не може бути повноцінним  і щасливим. Здоровим потрібно бути з раннього дитинства, добре здоров’я дається Богом та батьками, але зберігати його мусить кожен сам. Не можна розраховувати на те, що можна залишитися здоровим, зовсім не докладаючи до цього ніяких зусиль. Здоров’я в усі часи вважалося найвищою цінністю, що є важливою складовою активного творчого життя, радості та благополуччя людини.

Сьогодні, у пришкільному таборі пройшов день здоров"я. З учнями проведено бесіду «Обери свій шлях – бути здоровим», гру «Для здорової дитини підкоряться всі вершини», квест "Будь здоровий".