Е-матеріали для 10-го тижня “Театр”

Дата: 05.11.2018 14:00

Е-матеріали для 10-го тижня
“Театр”

Оновлені матеріали десятого тематичного тижня “Театр”вже доступні для завантаження з сайту svitdovkola.org.

Зорієнтуватися в додаткових матеріалах допоможуть сторінки електронного підручника “Я досліджую світ” (авт. О. В. Волощенко, О. П. Козак, Г. С. Остапенко)

Завантажити e-підручник (10 тиждень)

Проведіть десятий тиждень як свято театру. Розкажіть малятам про театр так, щоб їм захотілося туди піти. Розкрийте дітям історію створення театру, порівняйте це мистецтво у давні часи і сьогодні, пригадайте разом, якими бувають театри, чим вони відрізняються. Протягом тижня діти не просто дізнаються про театр, а мають змогу, влаштувавши у школі виставу, доторкнутися до цього мистецтва, відчути себе працівниками театру, на власному досвіді переконатися, як це цікаво і відповідально, адже кожна вистава — командна робота.

На сайті svitdovkola.org для роботи впродовж десятого тижня можна завантажити:

ЗАВАНТАЖТЕ безоплатно якісні е-матеріали для 10-го тижня “Театр” і отримайте широкий простір для педагогічної творчості!

ЗАВАНТАЖИТИ

Хочете зробити кожен день наповненим захопливою динамічною діяльністю? Використовуйте робочі зошити з друкованою основою: у них містяться тематичні завдання до всіх тижнів — по 8-10 сторінок на тиждень, загалом ? по 80 сторінок на кожну навчальну чверть.

Завдання зошита охоплюють усі 7 годин на тиждень, передбачених типовим навчальним планом НУШ-2для інтегрованого курсу “Я досліджую світ”.

Увага! Перша частина робочого зошита вже закінчилася! Ви не забули подбати про те, щоб вчасно придбати другу?

ЗАМОВИТИ ЗОШИТИ

Як і завжди, все готове для десятого тижня навчання. Приємних зустрічей з малятами!

Сайт постійно оновлюється, тож далі буде.

Вже провели цікаві уроки з використанням наших матеріалів? Передайте цю інформацію колегам, розмістивши в соцмережі, на своєму сайті чи блозі,щоб і вони змогли скористатися креативними
е-матеріалами.