Цікавий та захоплюючий світ математики за допомогою гри «Математичний калейдоскоп»

Дата: 10.01.2020 14:39

10.01.2020 року учні 5-В класу разом з класним керівником Сірою С.М. поринули у цікавий та захоплюючий світ математики за допомогою гри «Математичний калейдоскоп». Діти мали змогу навчитися орієнтуватися в нестандартних ситуаціях, розв’язувати нестандартні задачі, задачі з незвичним математичним змістом. Гра проводилась між командами «Квадрат» і «Круг». За пе­ремогу в кожному турі команда отримала відповід­ний титул: найкмітливіші, найерудованіші, найкращі ритористи, найуважніші. Капітани команд Матеуца Юліана та Ковальов Максим були нагороджені грамотами. Захід був змістовним, цікавим, веселим. Учасники отримали нові знання та позитивний настрій.

Конспект позакласного заходу Завантажити