КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 22 листопада 2004 р. N 1591 Київ

Дата: 05.06.2018 14:44

Про затвердження норм харчування у

навчальних та оздоровчих закладах

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Затвердити;

1) норми харчування у:

• дошкільних навчальних закладах для дітей віком до одного року згідно з додатком 1;
  • дошкільних навчальних закладах (крім санаторних) для дітей старше одного року згідно з додатком 2;
  • санаторних дошкільних навчальних, закладах (групах) згідно з додатком 3;
  • дитячих будинках, загальноосвітніх школах-інтернатах, інтернатах у складі загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних навчальних закладах згідно з додатком 4;
  • училищах фізичної культури та олімпійського резерву згідно з додатком 5;
  • оздоровчих закладах для учнів (вихованців) навчальних закладів згідно з додатком 6;
  •  загальноосвітніх навчальних закладах для одноразового харчування учнів згідно з додатком 7;

2) норми заміни продуктів за енергоцінністю згідно з додатком 8.

2. Установити, що використання у харчуванні дітей у навчальних та оздоровчих закладах спеціальних харчових продуктів без погодження з Міністерством охорони здоров'я забороняється.

3. Міністерству освіти і науки, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечити дотримання норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах, затверджених цією постановою, у межах відповідних бюджетних призначень.

4. Міністерству охорони здоров'я разом з Міністерством освіти і науки установити до 1 травня 2005 р. порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах. 5. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2005 року.

Прем'єр-міністр України                                                                                                                          В.ЯНУКОВИЧ