Дата: 10.12.2020 14:52

«Виклики дистанційної освіти». Модуль 2: - вивчення переваги електронних освітніх платформ для впровадження дистанційної освіти у закладі освіти; - можливості реалізації засад Нової української школи в умовах дистанційного навчання школярів початкових класів; - особливості дистанційного навчання учнів при викладанні біології, основ здоров’я та фізики; використанні STEM-технологій у дистанційному навчанні; -складові та умови формування психологічної готовності учасників освітнього процесу до дистанційного навчання учнів (студентів); - обмін досвідом щодо організації в закладі освіти дистанційного навчання в умовах карантинних обмежень, пов'язаних із пандемією COVID-19.