29 березня 2019 року усіх, хто вдумливо читає, і тих, хто прагне більше пізнавати, долати знань високі мури, зібрала разом літературна вікторина (учитель Недоцюк О.І.)

Дата: 29.03.2019 14:53
Кількість переглядів: 116

Змагаючись у цікавих конкурсах ("Зашифровані псевдоніми", "Літературні асоціації"), виконуючи інтерактивні завдання ("Географія літературних творів", "Упізнай твір за початком", "Ілюстрації до творів", "Цитати літературних героїв"),10-класники поглибили свої знання про творчість українських письменників, виявили ерудицію, уміння логічно мислити та працювати в команді. Наостанок учні склали акровірші з головним словом "Література", адже саме вона стала переможницею цього інтелектуального заходу.