Тиждень протидії булінгу

Дата: 19.09.2019 15:15

З 23 по 27вересня в Великописарівській спеціалізованій школі буде проходити тиждень щодо попередження булінгу, а саме жорстокості та насильства серед підлітків, профілактики злочинів та правопорушень в учнівському середовищі з метою ознайомлення педагогічних працівників з поняттям, формами та структурою булінгу; виховання в учнів почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвитку вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формування навиків відповідальної та безпечної поведінки.

Тиждень протидії булінгу

Термін проведення

23.09.2019

Заняття з елементами тренінгу «Протидія булінгу», «Булінг у дитячому середовищі: причини, наслідки та його подолання», "Попередження насильства та булінг в закладі позашкільної освіти”;

Вхідне анкетування щодо обізнаності учнями 6-10 класів  проблеми булінгу.

Кулик І.О.

Бесіда «Булінг. Не роби вигляд що не бачиш».

Гра-тренінг «Мир та дружба»;

Колаж «Обирай життя без булінгу»;

Завалій Л.В.

Проведення виховних годин з учнями :

– «Я проти булінгу»;

– «Анти-Кібергбулінг у соцмережах».

Класні керівники вихователі.

Перегляд відеороліків

– «Які у мене цінності»;

– «З яких слів потрібно почати діалог під час«А чи готовий ти сьогодні робити зміни навколо себе»  булінгу в школі». (6-10 класи).

27.09.2019

Розгляд на класних батьківських зборах питань з проблем булінгу: «Булінг та моя дитина: агресор-жертва-спостерігач».

Класні керівники вихователі