Рекомендації МОЗ щодо навчання з 1 вересня

Дата: 17.08.2020 15:17

Правила перебування учнів – опитування учнів про їх самопочуття; – вхід у приміщення тільки в масках; – місця для дезінфекції рук при вході в будівлю; – графік допуску учнів до школи і розмітка маршрутів; – окремі зони переміщення для різних класів і різних вікових груп; – мінімальне пересування дітей між класами; – дозвіл бути без масок під час занять; – проведення окремих занять на свіжому повітрі; – наявність у туалетах рідкого мила, антисептиків та паперових рушників; – очищення поверхонь після навчального дня; – провітрювання приміщень після кожного уроку; – у розкладі рекомендують починати заняття в різний час для різних класів; – заборона на відвідування батьків. Правила роботи співробітників у школі – допуск до роботи при наявності маски; – забезпечення вчителів масками та респіраторами; – миття рук перед заняттями; – централізований збір використаних масок; – обмеження масових заходів у закритих приміщеннях; – наявність в медпунктах безконтактних термометрів; – наявність інформаційних матеріалів про дотримання респіраторної гігієни; – працівники з ознаками ГРВІ до роботи не допускаються. У МОЗ також розповіли про правила харчування та правила перевезення дітей. Там вимагають дотримуватися дистанції і скласти графіки, щоб діти з різних класів не опинялися одночасно в одному приміщенні.
повний текст читайте тут: https://ukr-space.com/news/126136?fbclid=IwAR0JNdFHZ9dSo8emyqL1VHFSTdWXyZWQN4czy0bBhRZw5RloJmf2jy9qtgs