Районний семінар працівників психологічної служби

Дата: 04.12.2019 15:23
Кількість переглядів: 38

4 грудня 2019 року на базі Великописарівської спеціалізованої школи відбувся районний семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів з важливою для сьогодення темою «Булінг, як різновид шкільного насильства».

Метою семінару було ознайомити педагогів з поняттям, формами та структурою булінгу; виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.

Завдання семінару:

1.Розширити інформацію про причини, прояви та наслідки  шкільного булінгу.

2.Виробити важливі навички міжособистісної взаємодії учасників навчально-виховного процесу з  профілактики шкільного насилля.

3.Сформувати систему психолого-педагогічних дій з протидії шкільному булінгу.

3.Удосконалювати  навички ефективного спілкування та раціональної поведінки педагогів під час конфліктів.