Дата: 15.05.2020 15:35

Наше спільне заняття відбулося на застосунку ZOOM !!!! Учні Кириківської й Великописарівської школи стали учасниками життєво необхідного уроку, на якому повторили різні види помилок, редагували продукти ЗМІ, рекламні афіші, виконували тестові завдання минулих років, писали власні оголошення в рубриці "Творче конструювання", за допомогою дошки Padlet, а потім отримали частинку адреналіну, граючи в гру на застосунку kahoot. Підбиваючи підсумки заняття, учні мали змогу висловитися щодо своїх вражень від зустрічі. Відчувалася вже певна впевненість і розкутість дітей, адже ми зустрічаємося не вперше. На заняття був запрошений редактор газети "Ворскла" О.Б.Пасюга, але через робочі моменти, на жаль, не зміг бути присутнім, тому при нагоді ми обов'язково поділимося відеозаписом, щоб Олексій Борисович міг насолодитися тим, як працюють наші діти й відчути нашу атмосферу творчості.