Тиждень здоров'я "Здоров'я - найцінніший скарб"

Дата: 11.09.2020 15:45

З метою популяризації серед учнів здорового способу життя, виховання культури безпечної  життєдіяльності, профілактики травматизму, отримання вмінь і практичних навичок, формування свідомого та відповідального ставлення до особистої та колективної безпеки у Великописарівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів  з 7  по 11 вересня 2020 року проходив Тиждень пропаганди здорового способу життя та безпеки життєдіяльності.,

Протягом тижня було проведено Олімпійський урок «Здоров'я дітей - майбутнє нації», організована виставка  малюнків «Спорт – це життя».

У молодших школярів класоводи й вихователі ГПД провели бесіди: «Малятко-здоров'ятко», «У здоровому тілі – здоровий дух».

Команда школи взяла участь у районному легкоатлетичному кросі й посіли призові місця. Медична сестра провела практичне заняття  «Як надати першу допомогу потопаючому».

Педагогом-організатором оформлено виставку стінної газети "Я буду здоровим!".

Бібліотекарем оформлено викладки науково-популярної літератури «Будьте здорові, діти», «Ми – учасники дорожнього руху», «Незаслужено забуті книги про війну», «Вогонь – друг чи ворог?».