Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху на тему "Безпечна дорога додому."

Дата: 21.05.2021 15:56

Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху у рамках всесвітнього Глобального тижня безпеки дорожнього руху, що відбувся за ініціативою ООН з 17 до 23 травня 2021 року. Тема уроку: «Безпечна дорога додому».
Під час заходу учні переглянули відеоматеріали «Про дорожні знаки та правила поводження дітей на дорозі», після чого відбулося тестування на засвоєння правил та обговорення.

Учні 2-Б класу ознайомились з місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, із дорожніми знаками, закріпили і актуалізували знання про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях; розвивали уміння орієнтуватися на вулицях; Була проведена вікторина з безпеки дорожнього руху, діти переглянули навчальні мультфільми про безпеку на дорозі.

Учні 6-В класу ознайомилися з правилами дорожнього руху для пішоходів та велосипедистів, повторили правила використання (носіння) світлоповертальних елементів. По закінченню уроку, учні пройшли онлайн-тестування з правил дорожнього руху.

Учні 3-А класу провели цікаву вікторину " Твій друг- дорожній рух" та зробили групову аплікацію "Дорожні знаки".

Учні 3-Б класу опрацювали презентацію "Твій друг - дорожній рух", виконали онлайн-тест"Як добре ти знаєш правила", повторили правила велосипедиста, виготовили аплікацію"Безпека на вулиці".

День, 21 травня, для другокласників розпочався з проведення квест-гри з правил дорожнього руху "В пошуках скарбів".

Діти отримали рекомендований лист від Світофорчика та виконували запропоновані цікаві завдання:

- загадки "Дорожні знаки знай";

- провели гру "Передай жезл";

- взяли участь в естафеті "Пішоходний перехід" та "Таксі викликали?";

- переглянули навчальний мультфільм

- провели вікторину " Так чи ні".

А в кінці квесту отримали від Світофорчика скарб - буклет "Бережіть себе на дорогах".