ПІДГОТОВКА УЧНІВ ДО ДПА ТА ЗНО: ШЛЯХИ УСПІШНОЇ РЕАЛІЗАЦІЇ

Дата: 17.02.2020 15:58

Готуємось до ЗНО без проблем.

Підготовка до іспиту.Поради для учнів.

1.Використовуйте накопичений раніше досвід підготовки та складання іспитів.

2.  Складаючи план роботи, розподіліть свій час для підготовки тестових завдань.

3. Прокидайтеся раніше і використовуйте ранковий час для підготовки найскладніших питань.

4. Повторюйте прочитаний матеріал не менше чотирьох разів.

5. Обов'язково вчіть всі питання, а не відбирайте „на щастя" тільки частину з них.

6. Зробіть собі установку на запам'ятовування матеріалу, що значно скоротить час запам'ятовування.

7. Збільшіть тривалість свого сну на 1 годину порівняно із звичайною (раніше лягайте спати ввечері).

8. Вранці та по обіді гуляйте по 30-40 хвилин на свіжому повітрі, в перервах між заняттями влаштовуйте фізкультхвилинки.

9.  Харчуйтеся раціонально. Частіше вживайте овочі, фрукти, хліб грубого помолу, горіхи, м'ясо, рибу.

10. Використовуйте активне повторення матеріалу, переказуйте вивчене.

11. Використовуйте прийоми логічного запам'ятовування, складайте план відповіді.

12. Виявіть свій ведучий тип пам'яті (зорова, слухова або моторна).

13. При гарній зоровій пам'яті виділяйте спеціальними знаками окремі місця у  записах.

14. При гарній слуховій пам'яті читайте текст, який потрібно запам'ятати, вголос.

15. При вираженій пам'яті на рухи (моторній пам'яті) використовуйте повторний скорочений запис матеріалу.

16. Розвивайте різні типи пам'яті.

17. Після вивчення розділу зробіть паузу в роботі і тільки після цього приступайте до нового.

18. Визначте, як Вам комфортніше займатися - в компанії чи наодинці.

19. Якщо Ви маєте гарну моторну пам'ять і звичку працювати самостійно, то складайте для себе тези, конспекти, мініатюрні шпаргалки, але ні в якому разі не беріть їх на тестування.