Відбулося засідання ШМО

Дата: 26.12.2020 16:04

З метою підвищення рівня  професійної компетентності асистента вчителя та спеціалістів щодо роботи в умовах дистанційного навчання 26 грудня 2020 року відбулося засідання ШМО. На засіданні били присутні асистенти вчителів інклюзивних класів та спеціалісти КУ Великописаріський інклюзивно – ресурсний центр. На засіданні розглядались питання законодавчого підґрунтя роботи асистента вчителя, опрацьовувались проблемні моменти, які виникають під час дистанційного навчання. Практичним психологом інклюзивно – ресурсного центру Єщенко А.С. проведено майстер-клас на тему «Подолання тривожності у учнів з особливими освітніми потребами. Психологічні техніки». Наприкінці заходу асистенти вчителів поділилися власним досвідом роботи та спільно  працівниками ІРЦ окреслили шляхи подальшої співпраці у створенні необхідних умов для повноцінного розвитку дітей з особливими потребами в умовах дистанційного навчання.