11 грудня у 8- Б класі було проведено виховну годину «Правила та закон – Основи життя разом» з елементами медіаграмотності

Дата: 11.12.2019 16:26

1. Що таке правова держава? Що ми хотіли б регулювати? Хто повинен виконувати ці правила? Що ми хочемо від того чи іншого правила? Як ми діємо, якщо порушуються правила та закони?  - Відповіді на ці запитанння учні отримали під час дослідження, проведеного завдяки інструментам Інтернету.

2. Під час рольової  гри «Що станеться, якщо…?», у якій були наведені приклади недотримання шкільних правил, діти  аналізували дійсні шкільні правила та обговорювали можливі наслідки. Учні визначили, що б вони хотіли змінити у шкільних правилах, чому та як.

3. У фінальному блоці «Наші нові шкільні правила» учні навчалися працювати над створенням спільного закону, який пов’язує кожного в школі. Вони обговорювали реалістичні шляхи його інтеграції у щоденне шкільне життя і створили плакат «Наші нові шкільні правила».