Триває методично–педагогічна декада вчителів художньо-естетичного циклу, фізичної культури, трудового навчання

Дата: 25.05.2021 16:30

В рамках декади художньо- естетичного циклу були проведені цікаві та змістовні заходи, діти відвідали "театр" ознайомились з творчістю Миколи Лисенка та оперою "Коза-Дереза", активно долучилися до імпровізації, учні висловлювали свої враження від почутого, удосконалювали вокально-хорові навички співу.

Під час заходу "Турнір знавців музики" 2 команди 'Мажорні" та "Мінорні" змагалися між собою, учні проявили активність, спритність, інтелектуальну гнучкість, капітани команд вдало виконали поставлені задачі, учні відгадували кросворди, знаходили відповідність між словами "Частина і ціле", відгадували загадки та придумували слова в яких були заховані нотки.