Засідання шкільного методичного об’єднання асистентів вчителів класів інклюзивного  навчання

Дата: 13.01.2020 16:41
Кількість переглядів: 60

13 січня 2020 року на базі Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи відбулось чергове засідання шкільного методичного об’єднання асистентів вчителів класів інклюзивного  навчання.

Засідання  проводилось у нестандартній формі , як зустріч в «Інтелект-кафе». За філіжанкою кави «Актуальна» присутні підсумували результати діяльності ШМО у І семестрі, обговорили план роботи на ІІ семестр.

«Готуючи» основну страву   піцу «Risultato» педагоги проаналізували навчальні  досягнення учнів інклюзивних  класів за І семестр у контексті їх особистого росту.

Важливою умовою проведення уроків в інклюзивному класі є застосування на заняттях здоров'язберігаючих технологій. Тому наступною стравою  в «Інтелект-кафе» був коктейль «Здоров’я», який учасники засідання «виготовили» використовуючи види оздоровчої діяльності на уроках у класах  інклюзивного навчання.

Засідання  пройшло у творчій позитивній атмосфері.