Про підсумки Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань - 2020»

Дата: 25.05.2020 17:33

Нагородити дипломом ІІІ ступеня Національного екологонатуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України призерів Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань - 2020», за зайняте третє місце

9 клас . Гуцал Єлизавету Юріївну, ученицю 9 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І. М. Середи Сумської області (73,00 бали);

5 клас. Кирилову Олександру Ярославівну, ученицю 5 класу, вихованку Великописарівської станції юних натуралістів Великописарівського району Сумської області (79,00 балів)

Нагородити дипломом ІІ ступеня Національного екологонатуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України призерів Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань - 2020», за зайняте друге місце:

11 клас Надточий Анастасію Михайлівну, ученицю 11 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І. М. Середи Великописарівської районної ради Сумської області (85,00 балів)

9 клас Бондаренко Ярославу Іванівну, ученицю 9 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І. М. Середи Великописарівської районної ради Сумської області (84,00 бали)

Нагородити дипломом І ступеня Національного екологонатуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України переможців Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань - 2020», за зайняте перше місце

10 клас Гордієнка Дмитрія Віталійовича, учня 10 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І. М. Середи Великописарівської районної ради Сумської області (92,00 бали)

10 клас Пахомова Владислава Руслановича, учня 10 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І. М. Середи Великописарівської районної ради Сумської області (98,00 балів).

Нагородити спеціальним дипломом учасників Олімпіади, наукові проєкти яких зібрали найбільшу кількість «лайків» в інтернет-пабліку під час відкритого голосування:

1. Гордієнка Дмитрія Віталійовича, учня 10 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І. М. Середи Великописарівської районної ради Сумської області (536 «лайків»);

2. Пахомова Владислава Руслановича, учня 10 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І. М. Середи Великописарівської районної ради Сумської області (434 «лайки»).