27 серпня 2021 відбулася серпнева конференція педагогічних працівників

Дата: 27.08.2021 17:56

27 серпня 2021 відбулася серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Великописарівської селищної ради у форматі педагогічної студії "Підсумки роботи закладів освіти в 2020-2021 н.р. та організація освітнього процесу в 2021-2022 н.р.: тенденції та виклики". Запрошений секретар селищної ради Володимир Лєонов привітав педагогів з початком навчального року та вручив грамоти Великописарівської селищної ради педагогічним працівникам за підсумками роботи в 20202021 навчальному році, виявлення, підтримку, розвиток здібностей учнів, за активну життєву позицію та особистого внеску в розвиток освіти Великописарівської селищної ради.

Педагогічних працівників щиро вітали Вихованці будинку дитячої та юнацької творчості.

У рамках конференції відбулися засідання професійних спільнот педагогічних працівників

Місце проведення: навчальні кабінети Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи, БДЮТ.