Cемінар учителів англійської мови на тему: "Захист трикутника успіху: я вчитель, я вихователь, я особистість"

Дата: 01.03.2019 18:50
Кількість переглядів: 221

У перший весняний день на базі Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів англійської мови на тему: "Захист трикутника успіху:я вчитель, я вихователь, я особистість".

Учасники мали змогу отримати методичні рекомендації зі STEM-освіти і її ролі в процесі вивчення іноземної мови (Обідець К.О.), переглянути фрагменти уроків з використанням ігрових технологій (Захарченко Н.О.), технології сторітелінгу (Веркасова Л.І.), ІКТ (Думчикова О.В.). Узяти участь у тренінгу "ЗНО-2019" (Коваленко Т.Д.). Після чудової руханки "У Занзібарі хороша погода" вчителі англійської мови стали учасниками круглого столу й захисту трикутника успіху "Я вчитель, я вихователь, я особистість"