Свято обдарованих

Дата: 17.05.2019 20:41

17 травня в районному Будинку культури відбулося вшанування обдарованої учнівської молоді району.

Учнів та їх батьків привітав заступник голови Великописарівської РДА Скоромний М.О., начальник відділу освіти Дмитриченко С.О., заступник начальника віфдділу освіти Сіденко І.Г., головний спеціаліст відділу освіти Гордієнко Д.Г., завідувач РМК Плотнікова С.П., методист РМК Котлярова Т.В., директор благодійного фонду імені І.Г. Лозового Лозовий І.І.та депутат обласної ради Ричкіна Л.В. Музичними й танцювальними номерами їх привітали вихованці й педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості. Подарунок від відділу освіти отримала кожна обдарована дитина. А  Лозовий І.І. та Ричкіна Л.В. вручили цінні подарунки переможцям ІІІ , ІV етапу МАН та Всеукраїнських учнівських олімпіад, педагогам, що їх підготували. Також кожна дитина отримала солодкий подарунок від селищного голови Клизуба Л.Г.  Серед обдарованих, творчих, талановитих учніів найчисельнішими були учні Великописарівської школи. Ми ВАМИ пишаємося! Бажаємо нових досягнень і перемог!!!!