УВАГА!!!! Шановні батьки, діти!!!

Дата: 26.03.2021 22:43

УВАГА!!!! Шановні батьки, діти!!! Відповідно до наказу № 96-ОД від 24.03.2021 року " Про організацію освітнього процесу в школі з використанням технологій дистанційного навчання на період з 29.03. по 07.04 2021 року" освітній заклад працює дистанційно ( 5-11 класи), офлайн (1-4 класи). Підвіз, харчування відповідно до режиму роботи закладу. Заняття відповідно до розкладу. Основна платформа для освітнього процесу HUMAN (розклад, завдання, алгоритми виконання завдань до занять, відеоуроки, самостійна робота, контроль знань). Тримаємо зв'язок через групи в соціальних мережах, телефонні дзвінки з класними керівниками.

Пам'ятайте!!! Здоров'я й життя - найвища цінність! Бережіть себе, рідних! Дотримуйтесь протиепідеміологічних вимог!!!