Учні Великописарівської територіальної громади одягнули нову форму для занять дзюдо

Дуже приємно,що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо,доброзичливо та від щирого серця. Наша подяка чуйній людині, Аразу Гулієву за чудову можливість учням Великописарівської територіальної громади одягнути нову форму для занять дзюдо!!!

15:26 19.05.2021

Вітаємо!

Вітаємо команду Великописарівської спеціалізованої школи за зайняте ІІ місце в першості Великописарівського району з фут залу серед команд юнаків 2004 р.н. та молодше закладів середньої освіти та ДЮСШ на Кубок різдвяних свят

08:27 11.01.2021

Вітаємо!

Вітаємо команду Великописарівської спеціалізованої школи за зайняте І місце в першості Великописарівського району з фут залу серед команд дівчат 2004 р.н. та молодше закладів середньої освіти та ДЮСШ на Кубок різдвяних свят.

15:04 05.01.2021

Новорічні ранки у початковій школі

Новий рік - радісне свято для усіх — дорослих і, особливо, для малих. Воно несе з собою радісний настрій, добрі очікування, вселяє надію і віру в краще.

16:26 21.12.2020

Профорієнтація учнів 11 класу

До нашого освітнього закладу до учнів 11 класу завітав колишній випускник, студент Донецького юридичного інституту МВС України, Гуцал Максим із профорієнтаційною роботою.

16:17 21.12.2020

Вітаємо Вас з днем Святого Миколая!

19 грудня – день святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик.

15:12 19.12.2020