Всесвітній день української хустки

Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з'явилося 2019 року, покликане об'єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій.

19:24 07.12.2023

Документальний проєкт "Незламні діти. Я чекаю"

Документальний проєкт "Незламні діти.     Я чекаю" розповідає історії українських дітей, які побачили війну на рідній землі, але не  покинули своїх мрій на переконань. Проєкт документує свідчення дітей про воєнні злочини рф проти українського народу та людяності.

15:10 19.10.2023

До Дня захисту дітей

До Дня захисту дітей працівники Ліцею провели акцію  " Квітуче майбутнє дітей України" .На місці вирви висадили соняшники, щоб наші діти не чули вибухів, а мали можливість навчатися в мальовничому краї.

15:36 01.06.2023

Останній дзвоник!

Завершився навчальний рік 2022-2023. Пройшли останні дзвоники для учнів онлайн.

16:17 31.05.2023

НОВІ НОУТБУКИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ.

За сприяння Фундації Олени Зеленської в межах ініціативи бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education), проєкту "Цифровий актив для України" Компанії "НР" та "Microsoft" для забезпечення ефективної роботи педагогічних працівників під час дистанційного навчання 17 педагогів Ліцею імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради Сумської області отримали нові ноутбуки.

18:49 27.02.2023