Профорієнтація учнів 9-11 класів

Вибір професії для кожної молодої людини - це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці. Без перебільшення можна сказати, що для випускників загальноосвітньої національної школи - це завжди проблема номер один. Профільне навчання дає можливість учню познайомитись зі своєю майбутньою професією за рахунок предметів до яких в них є здібності та які їм подобаються.

Профорієнтаційна робота повинна здійснюватися на всіх вікових етапах, але саме період ранньої юності є найбільш сензитивним для формування готовності учня до професійного самовизначення.

Профорієнтаційна робота повинна служити одній меті - активізувати учня, сформувати у нього прагнення до самостійного вибору професії з урахуванням отриманих знань про себе, свої здібності і перспективи їх розвитку. В цьому йому повинні допомогти батьки, вчителя та шкільний психолог.

Сьогодні з учнями 9 класу було проведено заняття "Ким бути?"

Проблема вибору професії є однією з найважливіших у житті людини.Для того, щоб вона була вдалою потрібно попередньо отримати відповідний рівень знань та умінь, мати уявлення про світ професій, різні сфери діяльності, вміти аналізувати потребу суспільства у тих чи інших професіях.

20:13 22.02.2021

Профорієнтаційна робота з учнями 10-11 класів

Працівники територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Кочержинський Д.О. та молодший сержант Завалій Л.Ф. провели профорієнтаційну роботу з учнями 10-11 класів.

17:01 10.02.2021

Профорієнтація учнів 11 класу

До нашого освітнього закладу до учнів 11 класу завітав колишній випускник, студент Донецького юридичного інституту МВС України, Гуцал Максим із профорієнтаційною роботою.

16:16 21.12.2020

СНАУ Профорієнтація

Класним керівником Коваленко Т.Д. у 11 класі було проведено захід з профорієнтації

16:16 23.11.2020