для людей з порушеннями зору

Профорієнтація учнів 9-11 класів

Вибір професії для кожної молодої людини - це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці. Без перебільшення можна сказати, що для випускників загальноосвітньої національної школи - це завжди проблема номер один. Профільне навчання дає можливість учню познайомитись зі своєю майбутньою професією за рахунок предметів до яких в них є здібності та які їм подобаються.

Профорієнтаційна робота повинна здійснюватися на всіх вікових етапах, але саме період ранньої юності є найбільш сензитивним для формування готовності учня до професійного самовизначення.

Профорієнтаційна робота повинна служити одній меті - активізувати учня, сформувати у нього прагнення до самостійного вибору професії з урахуванням отриманих знань про себе, свої здібності і перспективи їх розвитку. В цьому йому повинні допомогти батьки, вчителя та шкільний психолог.

Дата: від до Скинути

У рамках проведення профорієнтаційної роботи кафедри української мови і літератури 25 жовтня 2021 р. відбулася зустріч професора кафедри Горболіс Л. М. та аспірантки Матвієнко В. з 11 класом Великописарівської спеціалізованої школи І-ІII ступенів імені І. М. Середи з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо вступу на спеціальність 014. Середня освіта (Українська мова і література. Англійська мова).

08:56 26.10.2021

Профорієнтаційна робота щодо вступу до Національної гвардії України

Представниками військової частини 2276: старшим лейтенантом Жила О.В., сержантом Шамрай І.С., солдатом Калагарудським Р.І. проведено профорієнтаційну роботу щодо вступу до Національної гвардії України та національної академії НГУ.

16:06 21.09.2021