Публічна інформація

Прозорість та інформаційна відкритість Великописарівської І-ІІІ ступеннів

Ліцензія на провадження освітньої діяльності (завантажити).

Статут (завантажити).

Структура та органи управління закладу освіти: Директор, педагогічна рада, ШМО, батьківський комітет, учнівське самоврядування.

Кадровий склад закладу освіти: педагогічний колектив - 55. Жінок - 46. Повна вища освіта - 51. Вища категорія - 15. І категорія - 19. ІІ категорія - 9. Спеціалістів - 4. Бакалавр - 1. Старший учитель - 13. Учитель-методист - 1. З неповною вищою - 3. Пенсіонерів - 3. практичний психолог - 1. Соціальний педагог - 1. Бібліотекар - 1. Медична сестра - 2. Обслуговуючий персонал - 34.

Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти:

- початкова школа (1-4 класи (завантажити);

- середня школа (завантажити);

- старша школа (завантажити).

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником (для закладів дошкільної та загальної середньої освіти):с. Дмитрівка, с. Братениця, с. Шевченко Дмитрівської с/р;  смт. Велика Писарівка, с. Лугівка Попівської с/р.

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти: Проектна потужність - 1200. Кількість учнів станом на 01.09.2019 - 517.

Мова (мови) освітнього процесу - українська.

Наявність вакантних посад - відсутні.

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти: у закладі оснащено 45 навчальних кабінети, 2 компю"терних класи, 2 спортивні зали, їдальню на 140 місць, бібліотеку з читальною залою, актову залу на 150 місць, дві майстерні з технічної праці, 7 внутрішніх та зовнішній туалети. В наявності мультимедійне обладнання - мультимедійний проектор з екраном - 1, мультимедійні дошки - 11, 12 принтерів, 2 ломінатори.

Результати моніторингу якості освіти (завантажити).

Річний звіт про діяльність закладу освіти (2018-2019 н.р.).

Правила прийому до закладу освіти  (завантажити).

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами -  в наявності 2 пандуси.

Кошторис на 2019 р. (завантажити)

Фінансова звітність: бюджетні кошти (завантажити), спонсорські кошти (завантажити).